• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ - код за ДК 021:2015:09123000-7 «Природний газ»)

Оголошено тендер

1 966 900.00 UAH
Номер: a173d8956c364d779a03e36d58cf3219
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-06-009062-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 966 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ - код за ДК 021:2015:09123000-7 «Природний газ»)
Примітки: 1. Найменування замовника: Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради. 2. Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 41622592. 4. Місцезнаходження замовника: 75144, Херсонська область, Олешківський район, село Виноградове, вул. Поповича, 2А. 5. Конкретна назва предмета закупівлі: Природний газ. 6. Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності): ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено). 7. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ ДК 021:2015: код 09123000-7 Природний газ). 8. Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2274. 9. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі: 1 966 900,00 грн. (один мільйон дев’ятсот шістдесят шість тисяч дев’ятсот гривень 00 копійок). 10. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету. 11. Вид закупівлі: процедура закупівлі: «Відкриті торги» - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. 12. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень, 2021 року. 13. Застосування рамкової угоди: Не передбачено. 14. Примітки: Згідно з пунктом 22 частини першої статті 1 Закону предмет закупівлі − товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції / пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Відповідно до частини десятої статті 3 Закону замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини третьої статті 10 цього Закону. В залежності від предмету закупівлі товарів, робіт або послуг, визначених у порядку, встановленому Уповноваженим органом, замовник здійснює придбання з дотриманням вартісних меж, визначених пунктом 28 частини першої статті 1, пунктами 1 і 2 частини першої статті 3 та частиною третьою статті 3 Закону. Планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Частиною першою статті 4 нової редакції Закону передбачена можливість внесення змін до річного плану закупівель. При цьому форма внесення змін до річного плану закупівель, періодичність і характер таких змін законодавством не визначені та не обмежені. Таким чином, замовник може вносити зміни до річного плану закупівель відповідно до наявного фінансування, потреби у товарах, роботах, послугах тощо, до здійснення відповідної закупівлі в залежності від конкретних випадків. Отже, у разі виділення додаткових коштів, які замовник об'єктивно не міг передбачити на момент здійснення первинної закупівлі та необхідності здійснення нової закупівлі, така закупівля можлива після вчинення замовником дій, передбачених частиною першою статті 4 Закону, тобто затвердження та оприлюднення в електронній системі закупівель змін до річного плану закупівель, керуючись вартісними межами, оскільки такий предмет закупівлі у вищевказаному випадку вважатиметься новим предметом договору. Затверджено рішенням тендерного комітету Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради від «06» жовтня 2021року № 729.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 06.10.2021 14:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума1 966 900.00 UAH