• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Будівельні роботи та поточний ремонт коридору. ДК 021-2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи.Додаткові роботи

Оголошено тендер

24 375.52 UAH
Номер: d47e9caf44614b8c90d7bc37d47046ea
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-05-001088-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
Замовник: Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
Очікувана вартість: 24 375.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівельні роботи та поточний ремонт коридору. ДК 021-2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи.Додаткові роботи
Примітки: 1. Враховуючи очікувану вартість предмета закупівлі та керуючись частиною першою статті третьої Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: «Законом встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану, у разі: 1) виникнення нової чи додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити». 2. Закупівлю за предметом - ДК:021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи. Додаткові роботи. Здійснити шляхом проведення закупівлі без використання електронної системи відповідно до вимог Закону. 3. Забезпечити проведення Закупівлі в межах законодавства. 4.Прийняти рішення про намір укласти договір на додаткові роботи, які замовник не міг передбачити, про закупівлю з переможцем процедури відкритих торгів за предметом закупівлі: Будівельні роботи та поточний ремонт коридору. ДК 021-2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи(UA-2021-07-06-001150-a).
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.10.2021 11:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума24 375.52 UAH