• Відкриті торги
  • КЕП

Активна електрична енергія

Оголошено тендер

581 540.00 UAH
Номер: 68c5085483a24566957d1beed8c83fbf
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-04-005426-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 581 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Активна електрична енергія
Примітки: 60236, Чернівецька область, м. Новодністровськ, Промбаза. Категорія Замовника -юридична особи/суб’єкт господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначена у пункті 4 частини першої статті 2
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 04.10.2021 19:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума581 540.00 UAH