-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару
Оголошено тендер
4 062 994.02
UAH
Номер:
ac8f0949260e450e938009f5b277d63e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-01-004638-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП Дубовий гай
×
-
Код ЄДРПОУ:
24908307
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Глісерна, будинок 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Дубовий гай
×
-
Код ЄДРПОУ:
24908307
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Глісерна, будинок 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 062 994.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт тротуару
Примітки:
з влаштуванням тротуарної плитки за об'єктом: пішохідна доріжка інв. №00001
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
01.10.2021 17:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт тротуару
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 17.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 062 994.02 UAH