-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 050 000.00
UAH
Номер:
2980010eebbd49c0bd57b0cbd1e547ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-01-002735-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37979858
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37979858
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 050 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Категорія замовника: зазначена у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Україна, 21018, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 29. Код номенклатурної позиції ДК 021:2015 09123000-7.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
01.10.2021 10:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 050 000.00 UAH