• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-95 та дизельне паливо в талонах (штрих-картах)

Оголошено тендер

1 402 221.00 UAH
Номер: 341707c24a31469db2f3f2d7797053d6
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-27-009543-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Вінницька обласна прокуратура
Замовник: Вінницька обласна прокуратура
Очікувана вартість: 1 402 221.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95 та дизельне паливо в талонах (штрих-картах)
Примітки: з ПДВ, повторно
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 27.09.2021 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 402 221.00 UAH