• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ (код CPV за ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо)

Оголошено тендер

2 794 800.00 UAH
Номер: 997ad1d8f07b43bbb7b3e3077a234e62
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-27-002084-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 2 794 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (код CPV за ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 27.09.2021 14:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 794 800.00 UAH