-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Оголошено тендер
399 300.00
UAH
Номер:
41f402ad16554cc598d4904be7595bbd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-27-005012-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новенська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
20523800
-
Адреса:
72380, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, селище Нове, Вул. Продольна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Новенська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
20523800
-
Адреса:
72380, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, селище Нове, Вул. Продольна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
399 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
27.09.2021 12:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума399 300.00 UAH