-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
960 000.00
UAH
Номер:
e5c12f371e884a3e987ce51dd5528ffb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-22-001272-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОПАСНЯНСЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983654
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, ВУЛИЦЯ СОНЯЧНА, будинок 35А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОПАСНЯНСЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983654
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, ВУЛИЦЯ СОНЯЧНА, будинок 35А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ). Категорія Замовника: відповідно до пункту 3 частини 4 статті 2 Закону: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті, а саме: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків. Місцезнаходження Замовника: юр. адреса: Україна, 93300, Луганська обл., Попаснянський р-н, місто Попасна, вул. Сонячна, будинок 35А пошт. адреса: Україна, 93300, Луганська обл., Попаснянський р-н, місто Попасна, вул. Соборна, б.5. Мова складання документів: українська
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.09.2021 11:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
40000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума960 000.00 UAH