• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

92 000.00 UAH
Номер: 5c6c1b8afa1d41b190f5242ee7caf4fb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-17-004863-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
Замовник: КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 92 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: категорія замовника: ст.2 п.1 ч.1 ЗУ "Про публічні закупівлі" (далі-Закон)( органи місцевого самоврядування); вид закупівлі: абз. 1, п. 5, ч.2 ст. 4 Закону(процедура закупівлі-для замовників, визначених у п. 1-3 ч.1 ст. 2 Закону).
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 17.09.2021 12:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума92 000.00 UAH