-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
851 479.72
UAH
Номер:
d522c00b25534aa5bd800f75c441a537
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-17-001960-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02904160
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02904160
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
851 479.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
17.09.2021 11:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
31.536 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума851 479.72 UAH