• Відкриті торги
  • КЕП

34110000-1 - легкові автомобілі автомобілі Renault Duster або «еквівалент» кількість 2 штуки

Оголошено тендер

1 268 200.00 UAH
Номер: 863e4fe629654eeb97b513c70c4890f7
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-16-000115-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
Замовник: Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
Очікувана вартість: 1 268 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 34110000-1 - легкові автомобілі автомобілі Renault Duster або «еквівалент» кількість 2 штуки
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування: 16.09.2021 08:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти на утримання служби замовника
Сума1 268 200.00 UAH