-
Відкриті торги
-
КЕП
Портативний комп'ютер вчителя (ноутбук)
Оголошено тендер
20 000.00
UAH
Номер:
b724fede4eda4453a3dc61fd23e338ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-10-004923-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУ "УЖГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "УЖГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Портативний комп'ютер вчителя (ноутбук)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: вул. Ак. Корольова, 4, Закарпатська обл., м. Ужгород, 88015. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень – відкриті торги. Застосування рамкової угоди – не застосовується.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.09.2021 12:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Державного бюджету (субвенція) – 14000,00 грн. кошти місцевого бюджету – 6000,00 грн.
Сума20 000.00 UAH