• Відкриті торги
  • КЕП

Покривання підлоги та стін

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: ba08ae7d7ddd424093a2d2f539452b3c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-09-008894-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Покривання підлоги та стін
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.09.2021 14:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH