-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 39160000-1: Шкільні меблі (Комплект дидактичних матеріалів для комплектації кабінетів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції «Нова українська школа»)
Оголошено тендер
401 785.00
UAH
Номер:
ffccdf5a9a64467f8f4f5a44e6d4ba63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-08-003114-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Бродівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44143490
-
Адреса:
80600, Україна, Львівська область, місто Броди, вул. Василя Стуса 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Бродівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44143490
-
Адреса:
80600, Україна, Львівська область, місто Броди, вул. Василя Стуса 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
401 785.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 39160000-1: Шкільні меблі (Комплект дидактичних матеріалів для комплектації кабінетів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції «Нова українська школа»)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.09.2021 21:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСубвенція з обласного бюджету і місцевий бюджет
Сума401 785.00 UAH