-
Відкриті торги
-
КЕП
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Оголошено тендер
192 000.00
UAH
Номер:
d40b1ab2fc6746578c7be260eb769076
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-07-008411-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
192 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
07.09.2021 14:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума192 000.00 UAH