• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015:85110000-3: Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Проведення лабораторних досліджень- забезпечення організації проведення діагностики та лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтів Замовника згідно скерування)

Оголошено тендер

131 600.00 UAH
Номер: 8391673584204191bfac2ae6c605e380
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-06-004668-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА"
Очікувана вартість: 131 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:85110000-3: Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Проведення лабораторних досліджень- забезпечення організації проведення діагностики та лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтів Замовника згідно скерування)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування: 06.09.2021 16:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума131 600.00 UAH