• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ, код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо

Оголошено тендер

696 720.00 UAH
Номер: 926e880b98f940a5a1d4f532d95d3aa1
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-03-010210-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 696 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ, код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 03.09.2021 15:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 46450 метри кубічні
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума696 720.00 UAH