-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з інкасації у відділеннях поштового зв'язку Запорізької дирекції АТ «Укрпошта»
Оголошено тендер
7 489 600.00
UAH
Номер:
fabdf479624846beb0a458d131d2ec33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-03-003640-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509800
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Вознесенівський район, ПРОСПЕКТ СОБОРНИЙ, будинок 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 489 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з інкасації у відділеннях поштового зв'язку Запорізької дирекції АТ «Укрпошта»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
03.09.2021 14:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 489 600.00 UAH