-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Гідроампули та сосуди поліетиленові для вибухових робіт
Оголошено тендер
275 000.00
UAH
Номер:
8317be8842244112ba9222e60b8f4fbf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-01-002701-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
275 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гідроампули та сосуди поліетиленові для вибухових робіт
Примітки:
93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
01.09.2021 11:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума275 000.00 UAH