-
Відкриті торги
-
КЕП
Дослідження рівня розвитку туристичних регіонів України з подаль-шою пріоритезацією для визначення інвестиційної привабливості
Оголошено тендер
4 000 000.00
UAH
Номер:
5f6ab09b9344480290014be3e62d55eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-30-002332-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43553128
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, (Шевченківський р-н) вулиця Прорізна, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43553128
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, (Шевченківський р-н) вулиця Прорізна, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дослідження рівня розвитку туристичних регіонів України з подаль-шою пріоритезацією для визначення інвестиційної привабливості
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71620000-0 Аналітичні послуги
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
30.08.2021 14:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума4 000 000.00 UAH