-
Відкриті торги
-
КЕП
Гранули паливні з відходів соняшнику (пелети)
Оголошено тендер
174 000.00
UAH
Номер:
6a88c69c80db413ea12efb707b6e6bc2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-20-004544-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Соколівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830324
-
Адреса:
27641, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Соколівське, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Соколівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830324
-
Адреса:
27641, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Соколівське, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
174 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гранули паливні з відходів соняшнику (пелети)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
20.08.2021 17:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Замовником на підставі виставлених рахунків-фактур та видаткових накладних, відстрочка платежу за Товар становить 10 (десять) календарних днів з моменту поставки Товару на склад Замовника. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється на протязі 3 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення (асигнування) на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок.
Сума174 000.00 UAH