• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Київської області

Оголошено тендер

3 152 296.40 UAH
Номер: 4d31c629cd864a25a5bf65b46076faf0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-19-002809-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Бишівська сільська рада
Замовник: Бишівська сільська рада
Очікувана вартість: 3 152 296.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Київської області
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 19.08.2021 15:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Київської області
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 152 296.40 UAH