• Відкриті торги
  • КЕП

газ природній

Оголошено тендер

1 300 000.00 UAH
Номер: 64de4f541f134b62bc55a79bc29f3042
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-16-007866-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: газ природній
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Дата опублікування: 16.08.2021 15:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 300 000.00 UAH