• Відкриті торги
  • КЕП

Трактори (Трактор FOTON-LOVOL 354 з кабіною або його еквівалент)

Оголошено тендер

288 040.00 UAH
Номер: ca9951a2c9e144c7bac627a843df98cb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-16-007712-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Поліський національний університет
Замовник: Поліський національний університет
Очікувана вартість: 288 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Трактори (Трактор FOTON-LOVOL 354 з кабіною або його еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 16700000-2 Трактори
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 16.08.2021 15:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з обласного бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів на 2021 рік згідно рішення обласної ради від 27.05.2021 року №89
Сума288 040.00 UAH