• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з передавання даних оптоволоконними лініями зв'язку

Оголошено тендер

1 127 520.00 UAH
Номер: eb6d28f578b147558690792603db8e3d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-16-000648-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП "АМПУ"
Замовник: ДП "АМПУ"
Очікувана вартість: 1 127 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з передавання даних оптоволоконними лініями зв'язку
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Дата опублікування: 16.08.2021 11:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 127 520.00 UAH