-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Оголошено тендер
306 997.00
UAH
Номер:
a1172ea11da94bad95be627ff28a2a39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-09-008421-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109016
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Шевченка, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління поліції охорони в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109016
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Шевченка, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
306 997.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Примітки:
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
09.08.2021 14:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.11.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума306 997.00 UAH