-
Відкриті торги
-
КЕП
Лінолеум 356 м.кв.
Оголошено тендер
112 545.00
UAH
Номер:
a5ccc02cbba443fa9c588c049ca858b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-02-001930-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22515785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Фанагорійська 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22515785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, вул. Фанагорійська 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
112 545.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лінолеум 356 м.кв.
Примітки:
згідно умов Договору
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.08.2021 16:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лінолеум 356 м.кв.
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Сума112 545.00 UAH