-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра та Суперфосфат амонізований
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
ce8ed27180484d07ac14782530c71508
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-02-004547-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аміачна селітра та Суперфосфат амонізований
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.08.2021 12:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аміачна селітра
Кількість
40 тонни
Період постачання
до 31.10.2021
Суперфосфат амонізований
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 31.10.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH