-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Прокладки урологічні SENI LADY super. (15штук) Підгузники Bella Happy 6 Junior extra №54 (+16 кг)
Оголошено тендер
7 065.60
UAH
Номер:
bdbaaee1c74e4b9bb5cf7de98bed6791
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-02-002834-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 065.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прокладки урологічні SENI LADY super. (15штук) Підгузники Bella Happy 6 Junior extra №54 (+16 кг)
Примітки:
під час проведення відкритих торгів виникла додаткова потреба в забезпеченні пацієнта підгузками
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.08.2021 10:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБлагодійні кошти
Сума7 065.60 UAH