-
Відкриті торги
-
КЕП
поточний ремонт приміщення (інвентарний № 101310001) Комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради» розташованого за адресою: 25006, Кіровоградська обл., м.Кропивницький вул.Дворцова, 7 (за кодом ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи);
Оголошено тендер
423 000.00
UAH
Номер:
6c205af775164303bef0bebfffd5c346
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-31-000053-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13763076
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вулиця Дворцова,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13763076
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вулиця Дворцова,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
423 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
поточний ремонт приміщення (інвентарний № 101310001) Комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради» розташованого за адресою: 25006, Кіровоградська обл., м.Кропивницький вул.Дворцова, 7 (за кодом ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи);
Примітки:
Місце поставки: 25006, Кіровоградська обл., м.Кропивницький вул.Дворцова, 7
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.07.2021 14:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДепартамент освіти і науки КОДа
Сума423 000.00 UAH