-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:3931000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання пароконвектоматів для закладів та установ освіти Стрижавської селищної ради)
Оголошено тендер
465 585.00
UAH
Номер:
f486fb4ebd09406eb6dff6f7d160ea77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-29-003698-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділі освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44064105
-
Адреса:
23210, Україна, Вінницька область, селище міського типу Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділі освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44064105
-
Адреса:
23210, Україна, Вінницька область, селище міського типу Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
465 585.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:3931000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання пароконвектоматів для закладів та установ освіти Стрижавської селищної ради)
Примітки:
Усі тендерні пропозиції повинні готуватись українською мовою
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.07.2021 12:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗалишки освітньої субвенції та Місцевий бюджет
Сума465 585.00 UAH