-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясо птиці охолоджене (четвертина куряча)
Оголошено тендер
90 000.00
UAH
Номер:
860237db6d0c4e289002680f203c2d2a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-28-003814-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38245193
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, Суми, Герасима Кондратьєва,165
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38245193
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, Суми, Герасима Кондратьєва,165
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясо птиці охолоджене (четвертина куряча)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 40021,Сумська обл. м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165
Вид закупівлі: Товар
Закупівля здійснюється за рахунок додаткових коштів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.07.2021 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Сума90 000.00 UAH