-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
мастило Mobilith SHC 460 або еквівалент, масло редукторне Mobil SHC 634 або еквівалент
Оголошено тендер
1 428 482.88
UAH
Номер:
9888e8f2b66d46baad3ce1ae1b4505ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-28-006926-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 428 482.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
мастило Mobilith SHC 460 або еквівалент, масло редукторне Mobil SHC 634 або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування:
28.07.2021 15:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 428 482.88 UAH