• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з інвентаризації земель запасу лісового фонду на території Полтавської області

Оголошено тендер

498 472.00 UAH
Номер: 0d5380a3285847dca2a6251a66bbb1b4
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-28-004886-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 498 472.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з інвентаризації земель запасу лісового фонду на території Полтавської області
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 28.07.2021 13:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума498 472.00 UAH