-
Відкриті торги
-
КЕП
озробка проектно-кошторисної документації «Реконструкція газопостачання будівлі гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 24»
Оголошено тендер
15 000.00
UAH
Номер:
d1cfb7947dbe4ee29cc93b93abad810d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-26-000724-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
озробка проектно-кошторисної документації «Реконструкція газопостачання будівлі гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 24»
Примітки:
Повторна у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів UA-2021-07-07-008303-с (План - UA-Р-2021-07-07-008089-с) згідно п.1 ч.2 ст.32 Закону (подання до участі в них менше двох тендерних пропозицій)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.07.2021 11:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розробка проектно-кошторисної документації «Реконструкція газопостачання будівлі гуртожитку СНУ ім. В. Даля, розташованого за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 24»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума15 000.00 UAH