-
Відкриті торги
-
КЕП
(Запасні частини до дорожньої фрези WIRTGEN)
Оголошено тендер
570 000.00
UAH
Номер:
7fed1cde5b93435b9d7a7b812be8c111
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-22-000909-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО №273904 КАТП-273904
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433011
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, Київ, 03066, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ОХТИРСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО №273904 КАТП-273904
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433011
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, Київ, 03066, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ОХТИРСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
570 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(Запасні частини до дорожньої фрези WIRTGEN)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування:
22.07.2021 10:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума570 000.00 UAH