-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова паливні твердих, середніх порід та дрова-обрізки
Оголошено тендер
339 500.00
UAH
Номер:
a83fa8c39ce64c2cbb05e5fefeee4aee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-19-001793-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Батуринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412354
-
Адреса:
16512, Україна, Чернігівська область, Батурин, вул. В.Ющенка, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Батуринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412354
-
Адреса:
16512, Україна, Чернігівська область, Батурин, вул. В.Ющенка, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
339 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрова паливні твердих, середніх порід та дрова-обрізки
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
19.07.2021 10:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума339 500.00 UAH