-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплект обладнання для оснащення лінгафонного кабінету)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
bca8949bb52747d68b49b20b25b739e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-16-000769-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛЕСЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408790
-
Адреса:
19640, Україна, Черкаська область, с. Леськи, вул. Центральна, буд. 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛЕСЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408790
-
Адреса:
19640, Україна, Черкаська область, с. Леськи, вул. Центральна, буд. 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплект обладнання для оснащення лінгафонного кабінету)
Примітки:
Категорія Замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Місце знаходження Замовника 19640, Черкаська область, Черкаський район, село Леськи, вул. Центральна, 53. Тип закупівлі: відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.07.2021 09:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект обладнання для оснащення лінгафонного кабінету
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH