• Відкриті торги
  • КЕП

Люки чавунні

Оголошено тендер

116 049.00 UAH
Номер: 4dd2ff949081490095bb0ba927ce7b97
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-15-002415-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Очікувана вартість: 116 049.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Люки чавунні
Примітки: Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 15.07.2021 13:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума116 049.00 UAH