• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗИЛ

Оголошено тендер

30 000.00 UAH
Номер: 88e2186264f24fec99baf4794164ce1c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-14-008521-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговуванню ЗИЛ
Примітки: м. Бердянськ
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Спеціальні норми та інше: 000 Спеціальні норми та інше
Дата опублікування: 14.07.2021 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума30 000.00 UAH