-
Відкриті торги
-
КЕП
Технічне обслуговування та ремонт легкових автомобілів
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
b26a5782d77e4786be55c73c95f723fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-14-000877-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Українська школа урядування
×
-
Код ЄДРПОУ:
31115684
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ШЕПЕЛЄВА, будинок 3.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Українська школа урядування
×
-
Код ЄДРПОУ:
31115684
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ШЕПЕЛЄВА, будинок 3.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування та ремонт легкових автомобілів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.07.2021 10:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 000.00 UAH