-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з розповсюдження в ЗМІ оголошень, статей, рубрик
Оголошено тендер
573 235.49
UAH
Номер:
b1857310151645759277846294586a0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-06-007475-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Кудрявська, 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
573 235.49 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розповсюдження в ЗМІ оголошень, статей, рубрик
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Дата опублікування:
06.07.2021 14:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума573 235.49 UAH