-
Відкриті торги
-
КЕП
Запасні частини до автотехніки
Оголошено тендер
2 513 065.68
UAH
Номер:
22780e10aeea426bb7e89d64bf6b2e7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-25-007514-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 513 065.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до автотехніки
Примітки:
Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Адреса замовника: просп. Адмірала Луніна, 99, Донецька обл., м. Маріуполь, 87510
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування:
25.06.2021 15:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 513 065.68 UAH