• Відкриті торги
  • КЕП

Диференціальний скануючий калориметр Shimadzu DSC-60Plus або еквівалент

Оголошено тендер

730 000.00 UAH
Номер: 5c9ef5db4a7c4c35a7be00642023612b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-22-006496-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Чорноморський національний університет імені Петра Могили
Замовник: Чорноморський національний університет імені Петра Могили
Очікувана вартість: 730 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Диференціальний скануючий калориметр Shimadzu DSC-60Plus або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні прилади
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.06.2021 14:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд Державного бюджету
Сума730 000.00 UAH