• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний газоподібний, кисень медичний рідкий в кріоциліндрах,код ДК : 24111900-4 Кисень)

Оголошено тендер

190 000.00 UAH
Номер: b8b31981f90b4b19bf275055dfb9e48a
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-15-009442-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази (Кисень медичний газоподібний, кисень медичний рідкий в кріоциліндрах,код ДК : 24111900-4 Кисень)
Примітки: Місцезнаходження замовника - 10004, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛИЦЯ РОМАНА ШУХЕВИЧА, будинок 2-А. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Найменування, асортимент (кількість), одиниці виміру товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (технічне завдання) та по тексту оголошення
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування: 15.06.2021 14:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпецфонд НСЗУ
Сума190 000.00 UAH