• Відкриті торги
  • КЕП

ЗЗР

Оголошено тендер

370 000.00 UAH
Номер: 94f42ada52a3436f8de4350eebb12cb5
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-15-000837-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Замовник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Очікувана вартість: 370 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ЗЗР
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Дата опублікування: 15.06.2021 10:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума370 000.00 UAH