-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 " Тверде паливо "
Оголошено тендер
1 447 600.00
UAH
Номер:
c96a846a58ad470bba6d467b6706cfb4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-14-012594-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна установа "Централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44072577
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовске, вул. Покровська, буд. 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Приазовської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44072577
-
Адреса:
72401, Україна, Запорізька область, смт. Приазовске, вул. Покровська, буд. 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 447 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:09110000-3 " Тверде паливо "
Примітки:
ДК 021:2015:09110000-3 " Тверде паливо "
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.06.2021 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 447 600.00 UAH