• Відкриті торги
  • КЕП

Повірка секундомірів, газоаналізаторів, сигналізаторів, мегаомметрів, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометру скляного ртутного, гігометра психометричного

Оголошено тендер

13 910.00 UAH
Номер: 9aeef34e378f473aa9a6c822d79803c5
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-11-007412-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Очікувана вартість: 13 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Повірка секундомірів, газоаналізаторів, сигналізаторів, мегаомметрів, вимірювача опору заземлення, приладу електровимірювального багатофункціонального, штангенциркуля, рулетки, термометру скляного ртутного, гігометра психометричного
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 11.06.2021 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума13 910.00 UAH