• Відкриті торги
  • КЕП

персональний комп’ютер (системний блок)

Оголошено тендер

492 000.00 UAH
Номер: 93dfa92be2344c678c8fe33f4843b080
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-09-004470-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Херсонська обласна прокуратура
Замовник: Херсонська обласна прокуратура
Очікувана вартість: 492 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: персональний комп’ютер (системний блок)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 09.06.2021 11:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума492 000.00 UAH